My ženy máme pocit, že nemáme, co na sebe, i když ve skříních na míru praha máme tolik oblečení, že ve skříni skoro už ani nemáme místo. Většina žen je úplně stejných a mají úplně tenhle stejný pocit. A je to přirozené. Čím více se chceme my ženy líbit, tím větší tenhle pocit máme. Já vím, o čem mluvím, protože já tenhle pocit mám hodně často. Mám hodně kousků ve skříni, některé ani nenosím. A tak jsem se před nějakou dobou rozhodla, že si tu skříň trochu „pročistím“ a roztřídím si kousky, které chci a líbí se mi a které už nenosím, nelíbí se mi, nebo jsou mi třeba malé. A tak jsem taky udělala. A věřte mi, že se mi docela hodně ulevilo, protože přece jenom se mi uvolnilo hodně místa, které zase můžu využít na jiné oblečení.

s

A taky nikdo nechce mít ve skříni oblečení, které nenosí anebo už se mu to nelíbí, protože je to prostě úplně zbytečné. No, a tak mám skříň vytřízenou a konečně jsem spokojená. Můžu si nakoupit nějaké další oblečení a mám z toho upřímnou radost. To oblečení, které jsem nepotřebovala, jsem jednoduše prodala na facebooku a vintedu. Velká výhoda sociálních sítí je právě ta, že se dá snadno prodat v dnešní době snad úplně cokoliv.

s

A tak jsem díky prodeji získala i nějaké ty peníze navíc, které se samozřejmě hodí. Komu by se v dnešní době nehodily peníze? Neznám žádného takového člověka, kterému by se nehodily. Každý naopak v dnešní době peníze potřebuje a ani není divu, když se všechno čím dál více zdražuje. A to nejsou jen ty věci, které člověk k životu moc nepotřebuje, ale i věci, jako je ovoce, zelenina, maso a tak dále. A to mě upřímně hodně štve, že se takhle všechno zdražilo. Ale co s tím normální člověk zmůže? Asi nic, může se tak akorát snažit více vydělávat, ale ceny v mnoha obchodech asi těžko normální člověk ovlivní….tak to je. Sami to přeci znáte.