Láska prý kvete v každém věku. Ale ten, kdo to tvrdí, tím má určitě na mysli něco jiného než sex. Zřejmě vztah k druhé osobě, který je na rozdíl od sexu potenciálně skutečně možný navěky. Zatímco můžeme mít někoho, ke komu nás to bude přitahovat napořád, se sexem tomu tak nikdy není. Ten je víceméně dočasnou záležitostí. Někdy si ho užíváme a někdy pro změnu ne. Bohužel.

žena u postele

Je skutečností, že zamlada by to šlo snad pořád. Aspoň u nás mužů. Jenže zamlada jsou současně naše možnosti dost omezené, co se podmínek pro sex týká, a tak promrháváme nejednu příležitost. Která nám později, v pokročilejším věku, pro změnu schází. To když už erekce nejsou tím, čím bývaly, a sex jako takový je tedy stále vzácnějším úkazem.

A co si máme počít, když nechceme, aby to bylo s oním sexem pořád horší a horší? Pochopitelně potřebujeme něco, co by nám naši erekci podpořilo. A tím něčím jsou a mohou být jedině nějaké skutečně prospěšné léky. Nebo aspoň doplňky stravy s pozitivními účinky v této záležitosti.

vzrušená žena

Mohli bychom se třeba rozhodnout, že vsadíme na Viagru. Všichni o ní přece už dávno přímo básní, není snad nikdo, kdo by ji ještě neznal, takže by to měla být sázka na jistotu. Jenže není. Ne že by nezabírala, ale u nás ji seženeme jedině u lékaře na recept, nebo od pochybných prodejců na internetu. A lékař ji nepředepíše nikomu, u koho by to mohlo znamenat nějaké riziko, a nepoctivým prodejcům je naopak jedno, co lidem podstrčí a jaký to na ně může mít vliv.

Ale na rozdíl od Viagry je Kamagra ihned k dostání, a když ji člověk koupí od důvěryhodného prodejce, dobře udělá. Může si zlepšit potenci a v posteli zabodovat, namísto aby v ní pouze usínal. A jistě se mnou budete souhlasit, že když je to tak, jenom blázen by se zbytečně smiřoval s tím, že už mu sex nejde jako ostatním, respektive jako dřív.