Váš SEO konzultant

Kontakt Dostupné SEO s garancí

SEO konzultant


Jako SEO konzultant Vám nejlépe pomůžu, pokud již máte nějaké zkušenosti s online marketingem sami anebo máte v týmu členy, kteří se mu věnují a potřebujete vyladit směr nebo pomoc s konkrétním projektem. V takovém případě Vám mohu být k dispozici podle domluvy osobně, na telefonu nebo emailu, záleží na Vás. SEO konzultant pracuje pro Vás

SEO konzultant v praxi

Abych mohl být nápomocný, potřebuji vždy co nejvíce informací o Vaší činnosti. To je mimochodem základní předpoklad pro každou marketingovou podporu. Pokud byste narazili na firmu nebo SEO konzultanta, který se nijak zvlášť o Váš obchod nezajímá, mělo by Vám to být podezřelé. Zkrátka porozumět tomu, co děláte, jak to děláte, kde Vám to funguje dobře a kde méně je podstatné. Pak je možné hledat cesty pro rozvoj.

Co nabízím?

Můžu Vám nabídnout své služby formou Váš SEO konzultant

  • konzultací a poradenství,
  • připravit pro Vás školení,
  • podílet se na některých částech projektu
  • nebo také pro Vás zajišťovat kompletní správu SEO

Cena SEO konzultanta

Cena, kterou si účtuju za hodinu SEO konzultace, je 750 Kč


Někdy je potřeba i hasit…

Někdy rozvoj není tou primární aktivitou, jelikož se zjistí, že je potřeba nejdříve nápravy. Asi nejčastějším případem bývá to, že klient najednou zjistí, že sice na Seznamu se umisťuje na prvních pozicích, ale Google jakoby o něm ani nikdy neslyšel. To se většinou stává po nějaké předchozí tzv. „optimalizaci“, která je nejčastěji spojená se snahou o dosažení předních pozic ve vyhledávačích za nízkou cenu.


Yes, I am SEO consultant.